به ملک آموز رای دهید
آخرین اخبار : 

درباره ملک آموز

ملک آموز

 

ملک آموز

اکنون که نعمتهای خداوندی شامل حال ما گردیده است ، با توکل به خداوند بی همتا و ایمان بسیار قوی به راهی که خداوند پیش پای ما گذاشته است قدم گذاشته و با نهایت سعی تلاش می خواهیم دلالی را در جامعه بسوی پیشرفت حرکت دهیم و بتوانیم روزی را در ایران ببینیم که تمامی اعضای این صنف دارای تحصیلات و تمرکز و نوآوری باشند و بتوانند در حوزه فعالیت خود حرفی را برای گفتن داشته باشند .

انشاالله روزی را ببینیم که دیگر کسی راجع به شغل ما دید بد در جامعه نداشته باشد و بدانند اگر درآمد داریم و زودتر از بقیه شغل ها پیشرفت می کنیم به جهت زحمات و سختی کارما است. ملک آموز تاسیس شد تا ثابت کند شغل ما نیاز به تخصص دارد هر کسی نمی تواند در این شغل کسب درآمد کند.ملک آموز تاسیس شد تا ثابت کند دیگر دوره ای که میشد با روش های سنتی نتیجه گرفت گذشته است و اکنون کسانی که بصورت نوین کار مشاوره را انجام می دهند به نتیجه خواهند رسید در غیر اینصورت باید در وضعیت خود درجا زده و همیشه بازار را مقصر عدم کسب درآمد خود  بدانند.

 

ملک آموز مبتکر دلالی نوین

 

دلالی نوین

دلالی نوین روشی است که بر اساس تجربه فردی بزرگان رشته املاک و نتیجه ی  سالها تجربه و سالها مطالعه در زمینه املاک و بررسی ۱۰۰ کشور از لحاظ تراکم معاملات ملکی و روش های آنها جهت انجام معاملات و مطالعه روی بیزینس ها و شرکت های بزرگ تجاری که در دنیا در زمینه دلالی حرفی برای گفتن دارند و مصاحبه از سازنده ها و مشتریانی که بطور دائم با مشاور املاک سر و کار دارند ، بوجود آمده است.

این روش در سال ۱۳۸۹ کلید خورد و توسط مدیر سایت ملک آموز طی این سالها تکمیل گردید و هم اکنون مدتی است که این روش در چندین املاک بزرگ تهران در حال اجراست و نتایج چنان راضی کننده است که نظر اشخاص صاحب سبک در این زمینه توسعه روش دلالی نوین است.

 

ملک آموز نیاز به کمک خداوند و مدیران و اعضای این صنف برای پیشرفت دارد . امیدواریم که  از ملک آموز حمایت کنید تا با هم قدمی را برای آینده شغلی خود برداریم .

 


 1. حسین گفت:

  ای ملک آموز عاشق عاشقتم من چطوری باید عضو بشم هرکار میکنم عضو نمیشم حداقل تو این دنیا تو دستمو بگیر

  • ملک اموز گفت:

   سلام حسین جان
   بدلیل بازدید زیاد و پهنای باند کم سرور با مشکل مواجه شده در حال انتقال سرور هستیم در اسرع وقت درست میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

GOOGLE RANK

Page Rank

Page Rank

کدبازان