به ملک آموز رای دهید
آخرین اخبار : 

آموزش قرارداد نویسی املاک

آموزش قرارداد نویسی املاک

آموزش قرارداد نویسی املاک

 

 

یکی از مهارت هایی که امروزه بصورت بسیار تخصصی بکار می رود مهارت عقد و انجام معاملات و قرارداد نویسی است که این موضوع برای مدیرانی که تجربه کافی ندارند ویا بصورت تخصصی آموزش ندیده اند گاها آنچنان دچار دردسر می شود که خود را سرزنش می کنند که چرا اصول را یاد نگرفته اند.

در قرارداد نویسی اصل و اصول پایه بر اساس قلم کاتب پیش می رود . هر کلمه کم و یا زیادی که در قرارداد توسط کاتب انجام شود بعدها از خود کاتب سوال می شود که علت این نوع قرارداد نویسی چه بوده و در مراحل بعدی ملزمات نوشتن قرارداد آموزش سند خوانی است و مواردی که می بایست توسط کاتب در قرارداد درج شده و برای طرفین قرارداد تفهیم شود.

یادتان باشد که متاسفانه همواره انگشت اتهام به سمت متصدیان املاک است و در صورتی که قرارداد به مشکل برخورد کند اولین موضوعی که در ذهن طرفین معامله جرقه می زند زدن انواع اتهامات به کاتب قرارداد و واسطه معامله است پس همواره سعی کنید با یادگرفتن اصول شغلتان خود را از هرگونه دردسر و اتهام مبری کنید و به نوعی تخصصی کار کنید تا هیچ ایرادی به کارتان وارد نشود.

ملک آموز اصول قرارداد نویسی را آموزش می دهد 

اصول قرارداد نویسی توسط تیم ملک آموز برای شما قرارداده شده که این اصول بصورت درس به درس  می بایست توسط شما یادگیری شود. از لینک های زیر مرحله به مرحله آموزشهای این بخش را دنبال کرده و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکلی آنرا در قسمت نظرات با تیم ملک آموز در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

با ملک آموز همراه شوید

آموزش قرارداد نویسی

(مبایعه نامه)

درس اول :مبایعه نامه چیست؟

درس دوم:آموزش مبایعه نامه نویسی(طرفین قرارداد)

درس سوم:آموزش مبایعه نامه نویسی(موضوع قرارداد)

, , , , , , , , , , ,

  1. صحبت اله نجفی فر گفت:

    ضمن سلام وعرض ادب هدف ینجانب آموزش کامل سندنویسی وسند خوانی است بطوریکه اگرمدیر املاکی شدم کار مردم را به درستی انجام دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

GOOGLE RANK

Page Rank

Page Rank

کدبازان