به ملک آموز رای دهید
آخرین اخبار : 

وضعیت بازار مسکن:پایان رکود بازار مسکن و رونق کسب و کار

وضعیت بازار مسکن:پایان رکود بازار مسکن و رونق کسب و کار
 

وضعیت بازار مسکن:پایان رکود بازار مسکن و رونق کسب و کار

وضعیت بازار مسکن

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: بسته اقتصادی دولت می‌تواند موجب خروج رکود از بازار مسکن شود و این هدفی است که دولت برای رسیدن به یک بازار متعادل را دنبال می‌کند.

 معاون وزیر راه وشهرسازی درحوزه مسکن درخصوص تأثیر بسته حمایتی دولت در بازار مسکن گفت: بسته اقتصادی دولت می‌تواند موجب خروج رکود از بازار مسکن شود و این هدفی است که دولت برای رسیدن به یک بازار متعادل آن را دنبال می‌کند.

 

وی در این باره ادامه داد: در حال حاضر بازار مسکن با کاهش قدرت خرید متقاضیان روبه رو است و تازمانی که خریدار وجود نداشته باشد رکود در بازار مسکن حکم فرما خواهد بود.

 

مظاهریان در توضیح تأثیر بسته حمایتی دولت بر بازار مسکن گفت: این بسته علاوه بر بازار مسکن بر صنعت نیز تأثیر داشته است و با افزایش اعطای تسهیلات به خریداران می‌تواند قدرت خرید آنها را افزایش داده و رونق را به بازار برگرداند و زمینه رابرای جذب سرمایه گذاری‌های جدید فراهم کند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: شرایط رکودی بازار مسکن در حال حاضر در کوتاه مدت به نفع خریداران و در بلند مدت به ضرر سرمایه گذاران خواهد بود.

 

معاون وزیر راه وشهرسازی با تاکید بر اینکه در حال حاضر با کاهش پروانه‌های صدور ساختمان مواجه هستیم گفت: درحالی که پروانه صدور ساختمان‌ها در این روزها کاهش یافته است امکان کمبود عرضه مسکن در بازار و برهم خوردن تعادل وجود خواهد داشت که ما برای فراهم آوردن شرایط باید رکود را از بازار با ارائه تسهیلات مهار کنیم.

, , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

GOOGLE RANK

Page Rank

Page Rank

کدبازان