آموزش فایل یابی حرفه ای املاک (آموزش صوتی)

آموزش فایل یابی حرفه ای املاک

فایل شخصی مشاور املاک برگ برنده مشاور املاک.در این آموزش صوتی، فایل یابی حرفه ای املاک ، روشهای فایل یابی مشاور املاک می آموزیم که چطور فایل یابی کنیم ؟

آموزش فایل یابی حرفه ای املاک

فایل املاک چیست؟

هر مشاور املاکی در هر شهر و منطقه و رنج های مختلف روی ملک های مختلفی برای فروش یا اجاره فعالیت میکند. به هرکدام از این ملک ها فایل گفته می شود.

فایل های عمومی مشاور املاک

فایل ها یا ملک ها عمدتا یا توسط شرکت های ارائه کننده فایل یا فایلینگ های املاک به همه املاک های منطقه سپرده می شود یا اینکه توسط مالک به چند دفتر املاک برای فروش سفارش می شود که به این فایل ها فایل های عمومی گفته میشود.

به عبارتی فایل های عمومی مختص به یک دفتر املاک یا یک مشاور املاک نیست و چندین املاک روی فایل های عمومی فعالیت میکنند.

فایل شخصی مشاور املاک

علاوه بر فایل های عمومی ملک هایی وجود دارد که فقط به یک مشاور املاک یا یک دفتر املاک سپرده می شود و مشاورین املاک دیگر حق فعالیت روی این فایل ها را ندارند. به عبارتی فقط یک مشاور اجازه فعالیت روی این نوع فایل را دارد. به این نوع فایل ها فایل شخصی گفته می شود.

نکته : فایل های عمومی به این دلیل که در اختیار همه مشاورین املاک منطقه هست معمولا ارزش کم تری نسبت به فایل های شخصی دارد و به نوعی میتوان گفت داشتن فایل شخصی برگ برنده ای است که هر مشاوری را به قرارداد می رساند.

مشاور املاک خدماتی یا عرضه کننده محصول؟

شغل املاک را معمولا در بخش مشاغل خدماتی حساب میکنند اما درست این است که مشاور املاک شغلی است که همزمان با ارائه خدمات که ارائه خدمات قراردادی و خدمات حقوقی است ، در کنار خدمات خود عرضه محصول که همان عرضه فایل است را انجام میدهد. یعنی دلیل مراجعه مشتریان املاک در اغلب موارد به مشاورین پیدا کردن ملکی برای خرید یا اجاره است.بنابراین مشاورین املاک یک نوع ارائه دهنده و عرضه کننده فایل محسوب میشوند.

اهمیت داشتن فایل شخصی

حتما این جمله را شنیده اید که هر کاسبی با اجناسش شناخته می شود. مشاورین املاک نیز از این قائده مستثنا نیستند و اگر چنانچه فایل خوبی برای ارائه به مشتری املاک نداشته باشند مسلما دلیلی برای مراجعه مشتری وجود‌ نخواهد داشت.

حال تصور کنید یک مشتری در جستجوی یک ملک خاص در منطقه به هر املاکی که مراجعه میکند فایل های عمومی را به او معرفی میکنند و این فایل ها را از چندین املاک به او معرفی کرده اند. در این بین است که داشتن فایل شخصی اهمیت پیدا میکند و در واقع این فایل های شخصی و میزان کیفیت آنهاست که مشاورین املاک را از همدیگر برتر میکند.

شاید این مطلب هم برای شما مفید باشید!  جملات کلیدی مشاور املاک نابغه

مشتریان املاک نیز معمولا برای معامله فایل های عمومی علاقه ای نشان نمیدهند و آنها در واقع در جستجوی مشاوری هستند که فایل شخصی ایده ال و بقیمت رسیده به آنها معرفی کند.

پس میتوان گفت فایل شخصی مناسب برای مشاور املاک حکم اجناس با کیفیت برای عرضه کننده های محصول را دارد.

فایل یابی املاک

فایل یابی چیست؟

همانطور که ذکر کردیم فایل در واقع همان ملک هایی برای عرضه مشاور املاک به مشتری است.مشاوربن املاک برای بدست آوردن فایلها و پیدا کردن فایل های مناسب از روش های مختلفی استفاده میکنند که به این روش ها فایل یابی یا پیداکردن فایل میگویند.

روشهای فایل یابی املاک
روشهای فایل یابی املاک

برای بدست آوردن فایل نکته مهم این است که فایل ها چگونه بدست می آیند؟

روشهای فایل یابی املاک

اولین و متداول ترین روش برای بدست آوردن فایل ها شرکت های فایلینگ یا ارائه دهنده فایل هستند. این شرکت ها در قبال دریافت حق اشتراک هرروز فایلهایی را از منابع مختلف به مشاورین املاک ارائه میدهند و همانطور که گفتیم این فایل ها به تمام مشاورین املاک منطقه ارائه میگردد و فایل های عمومی نام دارد.

روش دوم بدست آوردن فایل سپردن فایل توسط خود مالکین به مشاورین املاک منطقه است که ممکن است بصورت فایل شخصی فقط به یک دفتر املاک یا به یک مشاور سپرده شود یا اینکه فایل را عمومی به چندین دفتر املاک ارائه کند.

مهم ترین و ایده آل ترین روش های بدست آوردن فایل توسط مشاورین فایل یابی است که روش های تخصصی دارد.

در آموزش صوتی زیر بصورت کامل در مورد فایل یابی املاک با شما صحبت کردیم.

آموزش فایل یابی حرفه ای املاک (آموزش صوتی)

پخش آنلاین روش های فایل یابی مشاور املاک 👇

آموزش فایل یابی مشاور املاک

لینک عنوان مجموعه صوتی آموزش مشاور املاک (راهنمای خرید)

لینک خرید و دانلود مستقیم مجموعه کتاب های صوتی آموزش مشاور املاک

توجه پیشنهاد می شود بعد گوش دادن به ویس آموزشی فایل یابی از طریق لینک زیر مطلب جامع و تخصصی که در خصوص روش های فایل یابی املاک برای شما مهیا کردیم را مطالعه کنید👇

لینک آموزش روش های فایل یابی در املاک

همچنین شما میتوانید از طریق لینک زیر برای تهیه پکیج ها و شرکت در دوره های آموزش تخصصی مشاور املاک اقدام نمایید

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
جملات کلیدی مشاور املاک نابغه

جملات کلیدی مشاور املاک نابغه

جملات کلیدی مشاور املاک،املاک شغلیست کلامی،پر از جملات ساده و پیچیده که بکار بردن صحیح جملات کلیدی املاک در جای…

بیشتر بخوانید
انتخاب فایل مشاور املاک در شرایط بحران

انتخاب فایل مشاور املاک در شرایط بحران(صوتی)

انتخاب فایل مشاور املاک در زمان رکودهای مقطعی بازار مسکن مهم ترین چالش یک مشاور املاک است،آموزش صوتی انتخاب فایل املاک

بیشتر بخوانید
دلایل نتیجه نگرفتن مشاور املاک

دلایل نتیجه نگرفتن مشاور املاک

همه چیز در باره دلایل نتیجه نگرفتن مشاور املاک و عدم موفقیت مشاور املاک.دلایل عدم نتیجه گیری مشاورین املاک قرارداد ننوشتن در املاک

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.